Nazwy miesięcy po hiszpańsku

5  1    12 fiszek    lenka1
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
styczeń
rozpocznij naukę
enero
luty
rozpocznij naukę
febrero
marzec
rozpocznij naukę
marzo
kwiecień
rozpocznij naukę
abril
maj
rozpocznij naukę
mayo
czerwiec
rozpocznij naukę
junio
lipiec
rozpocznij naukę
julio
sierpień
rozpocznij naukę
agosto
wrzesień
rozpocznij naukę
septiembre
październik
rozpocznij naukę
octubre
listopad
rozpocznij naukę
noviembre
grudzień
rozpocznij naukę
diciembre

Miesiące po hiszpańsku - podstawy hiszpańskiego na Fiszkotece

Kurs "miesiące po hiszpańsku" to dobry pomysł, jeśli chcesz na poważnie zacząć przyswajać język hiszpański, nada się też jako przypomnienie materiału na egzamin. Spodoba Ci się prostota, z jaką został wykonany, łatwość użytkowania oraz fakt, że możesz z niego korzystać w każdej sytuacji, dzięki naszej aplikacji mobilnej. Dodatkowym atutem lekcji "miesiące - hiszpański" są nagrania z wymową poszczególnych słów. Dzięki temu nauczysz się nie tylko pisać, ale i odpowiednio wymawiać dane miesiące po hiszpańsku.

Hiszpański - podstawy języka

W jaki sposób najlepiej zacząć naukę języka hiszpańskiego? Odpowiedzią na to pytanie jest: nauka słówek! Najlepiej jest zacząć od najprostszych tematów jak dom, rodzina, daty i godziny oraz nazwy miesięcy po hiszpańsku. Wszystko to odnajdziesz na naszej stronie, aby ułatwić Ci zadanie, już teraz udostępniamy kilka ciekawych linków, które mogą Cię zainteresować: hiszpański w 1 dzień, kolory po hiszpańsku oraz słownictwo hiszpańskie: ubranie. Dzięki naszym kursom całe najważniejsze i najbardziej podstawowe słownictwo opanujesz szybko i sprawnie.

Hiszpański - miesiące czy lata? Ile trwa nauka?

Uczęszczając na kursy hiszpańskiego, zwykle płacimy dużo pieniędzy i przeznaczamy na nie około 4 h w tygodniu, przez co nauka ciągnie się miesiącami, jak nie latami. Z Fiszkoteką uczysz się szybciej, nikt nad Tobą nie stoi, nie piszesz egzaminów, sam ustalasz sobie poziom trudności! Masz kontrolę nad tym, czego się uczysz i robisz to, kiedy tylko masz wolną chwilę. Dzięki aplikacji mobilnej możesz uczyć się zarówno w pociągu czy autobusie, jak i na spacerze czy nawet w kolejce do kasy! Dzięki temu nie marnujesz czasu i jesteś w stanie dużo szybciej opanować materiał. Jeśli chcesz sprawdzić skuteczność naszych kursów - wypróbuj je za darmo! Zacznij od darmowego kursu "miesiące po hiszpańsku" i pnij się coraz wyżej!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.