Essen Odmiana

5  1    6 fiszek    dorka19862008
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 

Essen - odmiana czasownika

Zagadnienie "essen odmiana", czy po prostu odmiana czasowników nieregularnych w języku niemieckim sprawia wiele trudności początkującym uczniom. Ciężko jest zapamiętać odmianę słowa, które zupełnie z niczym się nie kojarzy i choć "jeść" po niemiecku nie wydaje się być niczym skomplikowanym, tak odmiana essen przez osoby - już tak. Dlatego prezentujemy serię krótkich lekcji, których zadaniem jest ułatwienie zapamiętania i odmiany czasowników nieregularnych po niemiecku, takich jak "essen odmiana"

Jeść - odmiana po niemiecku

Dzięki metodzie fiszek próba podjęcia się nauki czasowników nieregularnych oraz odmiana czasownika essen nie skończy się fiaskiem. Jesteśmy pewni, że docenisz sposób, w jaki ta lekcja została przygotowana. Słówka możesz powtarzać lub odsłuchiwać, sama obsługa aplikacji jest bardzo intuicyjna i prosta, co wpływa na pozytywne odczucia towarzyszące nauce z nami. Ponieważ lekcja "essen odmiana" jest tak krótka, to jej ukończenie zajmie Ci zaledwie kilka minut! W razie, gdybyś zapomniał jakiegoś słowa, zawsze możesz do niej wrócić. Wszystko zostało skrupulatnie przygotowane tak, abyś czuł jak największy komfort i przyjemność płynącą z nauki.

Poznaj wszystkie czasowniki nieregularne po niemiecku!

Oprócz lekcji "essen: odmiana" dysponujemy również innymi takimi zestawami, opartymi na nauce czasowników nieregularnych. Dlatego po ukończeniu tej lekcji, dobrym pomysłem będzie skorzystać również z: odmiana czasownika nehmen, odmiana czasowników konnen, mussen, wollen, odmiana czasownika fahrena. Na naszej platformie czeka dużo więcej podobnych zestawów, wystarczy, że wpiszesz hasło "niemiecki odmiana" w naszą wyszukiwarkę, a na pewno znajdziesz lekcję dla siebie. Dzięki tym zestawom, żadna odmiana czasowników Cię nie zaskoczy!

Komentarze:

Niko napisał: 2011-12-24 21:09:47
Prima :)

vivak4 napisał: 2019-11-14 18:15:27
super nareście to ogarnelam

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.