odmiana czasownika können, müssen, wollen

4  3    17 fiszek    Midori
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 

Odmiana konnen!

Nauka z Fiszkoteką pozwala na sprawną i szybką naukę, a odmiana konnen, z którym przecież wiele osób ma problemy, w końcu stanie się jasna! Jest to podstawowe słowo, które musimy umieć, znać, wymawiać i odmieniać, a to właśnie gwarantujemy! Dzięki poświęceniu niewielkiej ilości czasu, będziesz w stanie prawidłowo odmieniać to słowo, dowiesz się również czym jest koniugacja – niemiecki, jak i poznasz czasowniki. Niemiecki jest stosunkowo trudny dla początkujących, ale nie można się poddawać. Dodatkowo, znając angielski, powinno być trochę łatwiej! Polecamy zestaw „odmiana konnen”, dzięki któremu zrobisz pierwszy krok do poznania języka niemieckiego.

Konnen – odmiana; czasowniki modalne niemiecki

Język niemiecki słynie z swojej trudności dla początkujących, a odmiana czasownika konnen z pewnością sprawia wiele problemów. Jest to podstawa i bez tego nie ruszymy dalej, więc musimy pamiętać, aby bardzo dobrze się tego nauczyć i w kolejny etap nauki języka niemieckiego, wejść z perfekcyjną wymową i odmiana konnen. Dzięki lektorowi, który opanował język niemiecki do perfekcji, nauka będzie skuteczna i przyjemna, a gdy dodatkowo przyłożymy się do tego - efekty będą widoczne od zaraz! Wraz z tym zestawem, polecamy inną lekcję niemieckiego: Odmiana czasownika mochten.

Niemiecki dla każdego

Podczas nauki, ogromny nacisk, należy położyć na wymowie, gdyż jest to bardzo ważny aspekt w nauce, a dzięki poprawnej wymowie zyskamy także dużą pewność siebie, co pozwoli nam na efektywniejsze postępy w nauce. My możemy zagwarantować perfekcyjną naukę wymowy (nie tylko słowa konnen) przez doświadczonego lektora. Odmiana konnen, dzięki naszym materiałom, może być prostsza. Polecamy również naukę innych naszych lekcji, m.in. Odmiana Essen, czyli całkowite podstawy, a także bardziej skomplikowane elementy języka, które jednak bardzo szybką poprawią Twoją znajomość niemieckiego: Zwroty i ważne zdania po niemiecku.

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.