Niemiecki - Znaki zodiaku.

5  1    12 fiszek    AgatheO
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
Wasserman
rozpocznij naukę
Wodnik
Widder
rozpocznij naukę
Baran
Waage
rozpocznij naukę
Waga
Fische
rozpocznij naukę
Ryby
Stier
rozpocznij naukę
Byk
Zwillinge
rozpocznij naukę
Bliźniaki
Krebs
rozpocznij naukę
Rak
Löwe
rozpocznij naukę
Lew
Jungfrau
rozpocznij naukę
Panna
Skorpion
rozpocznij naukę
Skorpion
Schütze
rozpocznij naukę
Strzelec
Steinbock
rozpocznij naukę
Koziorożec

Niemiecki – znaki zodiaku

Znaki zodiaku po niemiecku to dobry pomysł na rozpoczęcie nauki języka niemieckiego od podstaw. Dzięki temu będzie można później bezproblemowo rozszerzać swoją wiedzę. Znaki zodiaku wszyscy znają i wiadomo, że nauki nie jest zbyt wiele i okazuje się, że łatwo osiągnąć zamierzony cel. Zatem jeśli chcesz znać znaki zodiaku po niemiecku, koniecznie skorzystaj z naszej lekcji! Dzięki wiedzy zdobytej poprzez fiszki będzie można zrozumieć niemiecki horoskop bez żadnych problemów! Po fiszki mogą sięgnąć zarówno dzieci, które muszą opanować znaki zodiaku po niemiecku na sprawdzian, jak i dorośli, którym zależy na przyswojeniu tego rodzaju słownictwa.

Znaki zodiaku – niemiecki Sternzeichen

Chcesz wiedzieć jak jest Wodnik, Baran, Byk czy Panna po niemiecku? Znaki zodiaku nigdy nie były prostsze. Przede wszystkim już jeden znak zodiaku znasz – Skorpion to po niemiecku… Skorpion! Z nami poznasz wszystkie znaki zodiaku i obiecujemy, że nauka będzie prosta, szybka i przyjemna. Możesz próbować zapamiętać poprzez skojarzenia: z niczym nie kojarzy Ci się słowo Fische albo Krebs? Fiszki to idealne rozwiązanie dla wszystkich tych osób, które chciałyby poznać poprawną pisownię, poprawną wymowę i wygląd niemieckich słówek.

Język niemiecki wraz z Fiszkoteką

Jeśli poznasz już znaki zodiaku po niemiecku i nie będziesz mieć problemu ze zrozumieniem słowa Sternzeichen – najwyższy czas poszukać innych niemieckich lekcji! Wybór jest naprawdę duży i z chęcią polecimy kilka z nich: Przybory szkolne po niemiecku oraz Życzenia urodzinowe po niemiecku – zestawy idealne dla początkujących. A żeby ułatwić Ci szukanie niemieckich kursów, oto: Megapack – kursy niemieckie, czyli wszystkie kursy języka niemieckiego na stronie Fiszkoteki. Z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Zainwestuj w swój niemiecki!

Komentarze:

jkusmierek13 napisał: 2012-06-13 17:07:04
suuuuper

iwkrst napisał: 2012-10-22 18:02:38
mi się przydało

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.