Zaimki osobowe w bierniku: wen?, was? (kogo?, co?)

3.5  2    9 fiszek    fantomas77
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
mnie (ja)
rozpocznij naukę
mich
tobie (ty)
rozpocznij naukę
dich
go, jego, niego (on)
rozpocznij naukę
ihn
ją, jej, niej (ona)
rozpocznij naukę
sie
to, tego, go, jego, je (ono)
rozpocznij naukę
es
nas (my)
rozpocznij naukę
uns
was (wy)
rozpocznij naukę
euch
ich, nich, je (oni, one)
rozpocznij naukę
sie
Pana, Panią, Pani, Państwa, Panów, Panie, Pań (Pan, Pani, Państwo)
rozpocznij naukę
Sie

Zaimki osobowe w bierniku – niemiecki

Chcesz poznać zaimki osobowe w bierniku – niemiecki? Dowiedzieć się, jak brzmią zaimki osobowe, typu mnie, tobie, jej, mu, nam po niemiecku? Żaden problem! By prędko opanować zaimki osobowe w bierniku, wystarczy zajrzeć do właściwego zestawu fiszek na stronie Fiszkoteki. Będzie on idealną pomocą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wystarczy kilka razy przejrzeć materiał, aby okazało się, że wszystko jest już zapamiętane. Zaimki osobowe w bierniku niemiecki czekają!

Niemieckie zaimki, niemieckie przypadki

Wiele osób chciałoby poznać szybki i skuteczny sposób nauki języka obcego, np. niemieckiego. Nie istnieje metoda, która pozwoli opanować całą gramatykę oraz słownictwo w jeden dzień, ale bez wątpienia można skorzystać z nowoczesnych pomocy dydaktycznych, które skrócą cały proces. Nie wiesz o to biernik niemiecki? Nic prostszego! Najbardziej efektywne są fiszki i nie ma w tym nic dziwnego. Z całą pewnością fiszki pomogą w opanowaniu zaimki osobowe w bierniku – niemiecki, która jest dość wymagająca. Dzięki fiszkom można poznać nie tylko zaimki osobowe w bierniku niemiecki, ale też wiele więcej.

Jeszcze więcej lekcji!

Fiszki to nie tylko sposób na szybką naukę, ale także metoda na wygodne przyswajanie wiedzy. Na naszej stronie znajdziesz zestawy o zbliżonej tematyce: zaimki dzierżawcze niemiecki, zaimki osobowe niemiecki, lecz także Zaimki osobowe w celowniku, czy zagadnienia bardziej ogólne, czyli Zaimki pytające – niemiecki. Wybór jest naprawdę duży. Możesz również tworzyć własne zestawy fiszek, żeby przekazać wiedzę innym użytkownikom! A jeśli nie, to poszukaj lekcji, które Cię interesują. Może kurs Podstawowa gramatyka niemiecka przykuje Twoją uwagę. Sprawdź sam!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.