Zaimki osobowe w celowniku: wem? (komu?, czemu?)

5  1    9 fiszek    fantomas77
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie Odpowiedź
mnie, mi
rozpocznij naukę
mir
tobie, ci
rozpocznij naukę
dir
jemu, mu
rozpocznij naukę
ihm
jej
rozpocznij naukę
ihr
mu
rozpocznij naukę
ihm
nam
rozpocznij naukę
uns
wam
rozpocznij naukę
euch
im
rozpocznij naukę
ihnen
Panu, Pani, Państwu, Panom, Paniom
rozpocznij naukę
Ihnen

Zaimki osobowe w celowniku – niemiecki

Chcesz poznać zaimki osobowe w celowniku – niemiecki? Dowiedzieć się, jak jest mnie, tobie, jej, mu, nam itd. po niemiecku? Żaden problem! By prędko opanować zaimki osobowe w celowniku niemiecki, wystarczy zajrzeć do właściwego zestawu fiszek na stronie Fiszkoteki. Będzie on idealną pomocą zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Wystarczy kilka razy przejrzeć materiał, aby okazało się, że wszystko jest już zapamiętane. Zaimki osobowe w celowniku niemiecki czekają!

Nauka niemieckiego – odmiana przez przypadki

Wiele osób chciałoby poznać szybki i skuteczny sposób nauki języka obcego, np. niemieckiego. Nie istnieje metoda, która pozwoli opanować całą gramatykę oraz słownictwo w jeden dzień, ale bez wątpienia można skorzystać z nowoczesnych pomocy dydaktycznych, które skrócą cały proces. Przypadki niemiecki czy celownik niemiecki? Nic prostszego! Najbardziej efektywne są fiszki i nie ma w tym nic dziwnego. Z całą pewnością fiszki pomogą w opanowaniu odmiana przez przypadki - niemiecki, która jest dość wymagająca. Dzięki fiszkom można poznać nie tylko zaimki osobowe w celowniku niemiecki, ale też wiele więcej.

Jeszcze więcej lekcji!

Fiszki to nie tylko sposób na szybką naukę, ale także metoda na wygodne przyswajanie wiedzy. Na naszej stronie znajdziesz zestawy o zbliżonej tematyce: zaimki dzierżawcze niemiecki, zaimki osobowe niemiecki, lecz także Zaimki osobowe w bierniku, czy zagadnienia bardziej ogólne, czyli Zaimki pytające – niemiecki. Wybór jest naprawdę duży. Możesz również tworzyć własne zestawy fiszek, żeby przekazać wiedzę innym użytkownikom! A jeśli nie, to poszukaj lekcji, które Cię interesują. Może kurs Podstawowa gramatyka niemiecka przykuje Twoją uwagę. Sprawdź sam!

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.