Państwa i stolice Europy

4  2    45 fiszek    mashedparsleys
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie język polski
Odpowiedź język polski

Tirana


Wiedeń

Bruksela

Mińsk

Bośnia i Hercegowina
rozpocznij naukę
Sarajewo

Sofia

Zagrzeb


Kopenhaga

Tallin

Helsinki

Paryż


Madryt

Amsterdam (Haga - siedziba rządu)

Dublin

Rejkiawik

Liechtenstein
rozpocznij naukę
Vaduz


Luksemburg


Skopje

Valletta

Kiszyniów
Warszawa

Lizbona


Bukareszt

San Marino

Bratysława

Lublana

Berno

Sztokholm

Kijów


Budapeszt

Wielka Brytania
rozpocznij naukę
Londyn


Belgrad

Podgorica

Prisztina

Poznaj geografię z fiszkami!

Nauka geografii bez wątpienia nie jest zadaniem prostym, jednak wyzwanie to można sobie w dużej mierze ułatwić. Jak to zrobić? Wystarczy skorzystać z interaktywnych fiszek! To niezwykle skuteczny sposób na przyswajanie wiedzy i ponadto bardzo przyjemny. Fiszkoteka sprawi, że geografia nie będzie już stwarzać problemów, a państwa i stolice Europy zostaną opanowane w mgnieniu oka!

Wszystkie państwa i stolice Europy z Fiszkoteką

Nie wiesz, co jest stolicą Serbii, Rumunii, Macedonii? Uczyłeś/aś się już wielokrotnie, ale miasta nie mogą pozostać w pamięci na dłużej? To znak, że pora skorzystać z nowoczesnych metod przyswajania wiedzy. Jedną z najbardziej efektywnych technik nauki są fiszki. Nie każdy jednak ma dostęp do wersji papierowych – dziś to jednak żaden problem! Fiszkoteka ma w swojej ofercie interaktywne fiszki, dostępne na komputerze, tablecie, smartfonie. Dzięki nim poznanie państw i stolic Europy okaże się banalnie proste.

Państwa i stolice Europy dla każdego

Fiszki nie są przeznaczone wyłącznie dla dzieci, które muszą opanować elementarną wiedzę z geografii w szkole podstawowej. Fiszkoteka to także idealne rozwiązanie dla dorosłych. Zapamiętanie wszystkich europejskich stolic każdemu może sprawić kłopot. Warto więc skorzystać z interaktywnych fiszek i uczynić naukę przyjemnością. Z fiszkami państwa i stolice Europy na zawsze pozostaną w pamięci i nikt nie będzie miał wątpliwości, że np. stolicą Malty jest Valletta, Mołdawii Kiszyniów a Albanii Tirana.

Komentarze:

januszs4 napisał: 2015-12-01 17:40:10
Super

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.