Mapa polityczna Europy

 0    46 fiszek    mba98
ściągnij mp3 drukuj graj sprawdź się
 
Pytanie język polski
Odpowiedź język polski

Tirana


Wiedeń

Bruksela

Mińsk

BOŚNIA I HERCEGOWINA
rozpocznij naukę
Sarajewo

Sofia

Zagrzeb


Podgorica


Kopenhaga

Tallin

Helsinki

Paryż


Tibilisi

Madryt

Amsterdam

Dublin

Rejkiawik

LIECHTENSTEIN
rozpocznij naukę
Vadus


Luksemburg


Skopje

La Valletta

Kiszyniów
Warszawa

Lizbona


Bukareszt

San Marino

Belgrad

Bratysława

Lublana

Berno

Sztokholm

Kijów

Watykan

Budapeszt

WIELKA BRYTANIA
rozpocznij naukę
Londyn


Nauka geografii

Znajomość nazw państw i ich stolic należy do niezbędnej wiedzy, jaką każdy powinien posiadać, a którą podczas nauki w szkole wiele osób nabywa, a później, po pewnym czasie zapomina, gdy niesłusznie może się wydawać, że nie jest już potrzebna. Mapa polityczna Europy pozwala uzupełnić wszystkie ewentualne luki w wiedzy i w efektywny sposób pomóc nadrobić wszystkie zaległości.

Ucz się szybko i łatwo

Całego materiału można się z łatwością nauczyć, korzystając z możliwości, jakie daje Fiszkoteka. Cały proces nauki wygląda tutaj podobnie jak na znanych każdemu – z czasów szkolnych – fiszkach, z tą różnicą, że tutaj są one już dobrze opracowane, a przygotowany przez specjalistów materiał możemy nie tylko przeczytać, ale także odsłuchać, co jest przydatną opcją dla osób, które lubią uczyć się w ruchu lub podczas wykonywania innych czynności Fiszkoteka zapewnia naukę nazw państw i ich stolic w niecodzienny sposób. Oprócz nauki przez fiszki możliwe jest także ściągnięcie plików z nagraniami (są one idealnym rozwiązaniem dla słuchowców) lub zrobienie szybkiej powtórki materiału poprzez zagranie w grę, jaką są memory. Na sam koniec warto wykorzystać też opcję „sprawdź się”, która jest niczym innym jak testem wyboru sprawdzającym nabytą wiedzę.

Mapa polityczna Europy

Mieszkając w Europie, warto znać dobrze wszystkie kraje wchodzące w jej skład. Często zdarza się, że pomijamy nieświadomie jakiś kraj, zapominamy, jaka jest stolica danego kraju. Warto temu zapobiec, stosując szybkie, powtórki, jakie zapewnia ten serwis.

Musisz się zalogować, by móc napisać komentarz.